מדריך התוכנה של רונן

תיכנות, תוכנה,

פיתוח ל Windows Phone ללא ידע

יש הרבה מפתחים פוטנציאלים של Windows Phone שלעתים יש להם הרבה רעיונות אבל לא תמיד את כישורי התכנות הנדרשים או את הזמן לייצר אפליקציה בכלי הפיתוח הרגילים: לפעמים מדובר במפתח מתחיל שמעוניין להתנסות בפיתוח אפליקציה קטנה ופשוטה, לפעמים מדובר במפתח מתחיל ולפעמים מדובר במפתח מתקדם שלפני שהוא משקיע זמן פיתוח רוצה לבדוק את הקונספט.

מייקרוסופט פיתחה כלי פיתוח חדש, Windows Phone App Studio, שיעזור לפתח אפליקציה מבלי לכתוב קוד.

Windows Phone App Studio הוא אפליקציית WEB חינמית המאפשר לכם בלי שורת קוד אחת להפיח חיים ברעיון שלכם ולייצר אפליקצית Windows Phone באמצעות קסטומיזציה של תבניות עיצוב פונקציונליות שהסטודיו מספק לכם.

איך מתחילים?

להתחיל זה פשוט: אתם צריכים ליצור Microsoft Account, לבחור את ה- Template הרצוי ופשוט להוסיף תוכן. הסטודיו יעשה את כל השאר.

כאשר האפליקציה שלכם מוכנה, אתם יכולים להוריד אותה ל- Windows Phone שלכם, או להעלות אותה ל- Windows Phone Store ולחלוק אותה עם כל שאר המשתמשים בעולם.

image_042D11E6

 

מהיום כל מפתח יכול לפתוח את הטלפון שלו לפיתוח!

מהיום אנחנו גם מקלים את התנאים ומאפשרים לכל מפתח לבצע unlock למכשיר Windows Phone שלו ולהתקין בו 2 אפליקציות שהוא פיתח. כמובן שעל מנת להעלות את האפליקציה לחנות תצטרכו לרכוש חשבון מפתח.

עבור registered developers שרכשו חשבון מפתח (מהרו למבצע ב-19.90$ לשנה עד סוף אוגוסט 2013!) – אתם יכולים לפתוח עד 3 מכשירים לפיתוח ובכל מכשיר לבצע העלאה של 10 אפליקציות.

למידע נוסף – כנסו לקישור ויש שם גם הדגמה צעד אחרי צעד:
http://apps.windowsstore.com/default.htm

, , , ,